Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Nowość!

Sculptor Qattro X

Budowa tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki!

Sprawdź

Sculptor Quattro

Sculptor Quattro X - budowanie mięśni i redukcja tłuszczu.

Urządzenie Sculptor Quattro X z 4 głowicami zabiegowymi to innowacyjna technologia budująca tkankę mięśniową i modelująca sylwetkę. Teraz, jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej oraz skuteczne budowanie mięśni jest możliwe!

1 zabieg Sculptor Quattro X równa się 4 intensywnym treningom sportowym, podczas których mięśnie osiągają bardzo duże napięcie - włókna mięśniowe ulegają zagęszczeniu, a tkanka tłuszczowa jest spalana.

Promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, wywołuje tysiące intensywnych skurczy mięśni podczas jednej sesji zabiegowej. Innowacyjny sposób, w jaki mięśnie są stymulowane, znacząco wpływa na ich zagęszczenie lub zwiększenie objętości w zależności od wybranego programu treningowego.

Technologia elektrostymulacji mięśni wpływa nie tylko na rozbudowę, ale również na wzmocnienie mięśni osłabionych. Wysoka częstotliwość skurczów, jakim są poddawane włókna mięśniowe powoduje również miejscowe podniesienie temperatury, co pozytywnie wpływa na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Po każdej sesji treningowej z urządzeniem Sculptor Quattro X inicjowany jest rozpad komórek tłuszczowych.

W trakcie zabiegu dochodzi również do zwiększenia przepływu krwi w tkankach, co pozytywnie wpływa na odżywienie, dotlenienie, ujędrnienie i poprawę napięcia skóry.

1 partia

40 min
300 zł

2 partie

40 min
450 zł

Seria 6 zabiegów 1 partia

6x40 min
1500 zł

Seria 6 zabiegów 2 partie

6x40 min
2400 zł

Seria 10 zabiegów 1 partia

10x40 min
2200 zł

Seria 10 zabiegów 2 partie

10x40 min
3500 zł