Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Promocja!!

Minutki

Kupując produkty za min. 200 zł otrzymujesz 10 minut. Dysponując 60 minutami możesz skorzystać z bezpłatnego zabiegu o wartości 250 zł!!!

Liposhock

LipoShock - szok dla tłuszczu i cellulitu

Cellulit i miejscowa otyłość to problemy, które dotyczą wielu kobiet bez względu na wiek, sylwetkę, a nawet tryb życia. Walka z tymi niedoskonałościami wymaga połączenia wielu metod - odpowiedniej diety, aktywnego trybu życia, profesjonalnej pielęgnacji. Żadna z kobiet nie lubi jednak zbyt długo czekać na efekty i chce by rezultaty zabiegów były trwałe. Jeśli zatem chcemy szybkiej poprawy, to warto sięgnąć po LipoShock. LipoShock to innowacja w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów, a efekty widać już po kilku zabiegach. Fale dzwiękowe liposhock charakteryzują się dużą dawką ciśnienia, które służą do likwidowania zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia, oraz zbitej, twardej cięzkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej.

Dlaczego zabieg LipoShock jest tak unikatowy?

Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze.

LipoShock rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy).

Co dzieje się z uwolnionym tłuszczem po zabiegu LipoShock?

Rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie. Polecamy skorzystanie z pomocy urządzenia silnie drenującego LPG Endermologie jako wykończenie zabiegu.

Czego mogę oczekiwać po zabiegu urządzeniem LipoShock?

Skóra po zabiegu staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane. LipoShock rozbija komórki tłuszczowe i poprawia napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Efektem działania LipoShock jest również utrata centymetrów w obwodzie ciała. LipoShock wspomaga drenaż zgromadzonych płynów, pozwalając na stymulację i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego.

Jak przygotować się do zabiegu?

Na dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu oraz dwa dni po nim niezbędne jest wypicie dwóch litrów wody dziennie, co przyspieszy drenaż tłuszczu oraz jego metabolizm.

Zalecane jest wykonanie 1-2 zabiegów tygodniowo w serii 6-10 zabiegów.

Przeciwwskazania

 • choroby skórne
 • zapalenie żył
 • choroby żylne
 • cukrzyca
 • ciąża
 • niewydolność nerek
 • niewydolność wątroby
 • rozrusznik serca

Pacjent powinien mieć co najmniej 2 cm grubosci tkanki tłuszczowej.

Sfery wykluczone z zabiegu

 • kości
 • twarz
 • szyja
 • żylaki
 • błony śluzowe
 • piersi
 • okolice serca

Zabiegi współdziałające

Po każdym zabiegu LipoShock zalecany jest drenaż limfatyczny ciała (np. Icoone), który wspomaga wydalanie z organizmu związków powstałych przy rozpadzie komórek tłuszczowych oraz działa antycellulitowo.

Zabieg jednorazowy + drenaż Icoone (strój gratis):

1h
450 zł

Seria 6 zabiegów + drenaż Icoone (strój gratis):

6 x 1h
2400 zł

Seria 10 zabiegów + drenaż Icoone (strój gratis):

10 x 1h
3600 zł

Fala uderzeniowa ShockWave jako dodatek do innego zabiegu:

10 min
150 zł

Dowiedz się więcej.