Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Nowość!

Sculptor Qattro X

Budowa tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki!

Sprawdź

Intraceuticals

Przywróć młody wygląd swojej skóry dzięki nieinwazyjnej metodzie odmładzania, opierającej się na kuracji tlenowej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, przenikającego do głębszych warstw skóry i wiążącego wilgoć, aby utrzymać ją wewnątrz. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Intraceuticals

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na infuzji czyli wtłaczaniu substancji odżywczych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Metoda ta umożliwia efektywne wnikanie rozpylonego wcześniej na skórze serum, które dobrane jest do potrzeb cery. Skuteczność metody Intraceuticals zapewnia również użycie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać ją w skórze. Dla zwiększenia efektywności metody Intraceuticals opracowano 4 rodzaje serum przeznaczone dla różnych potrzeb skóry:

  • Rejuvenate odmłodzenie i wygładzenie skóry,
  • Atoxelene redukcja zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust,
  • Opulence rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu,
  • Clarity skóra problematyczna i trądzik.

Efekty metody Intraceutcals są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się około 1,5 tygodnia. Dla uzyskania trwałego rezultatu wymagana jest seria około 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. W przypadku cery trądzikowej zabieg jest wykonywany 2 razy w tygodniu. W celu podtrzymania efektu serii zabiegów należy wykonać dodatkowo jeden zabieg w miesiącu. Program kuracji serii zabiegów powinien być powtarzany dwa razy w roku. Zabieg Intraceuticals jest bardzo popularny na całym świecie szczególnie wśród gwiazd. Stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Kate Perry, Naomi Campbell i Fergie.

Nowość! Intraceuticals + Boosters (Wzmacniacze) - wzmocniona infuzja Rejuvenate + Kolagen

Dostarcza mocny koktajl peptydów - „posłanników” kolagenu. Pobudza odnowę i odmładzanie. Pomaga w przywróceniu objętości i napięcia skórze, która utraciła elastyczność, sprężystość i gęstość.

Właściwości:

  • Natychmiast daje efekt widocznego liftingu i napięcia, redukuje występowanie cienkich linii i zmarszczek
  • Głęboko nawadnia skórę, widocznie poprawia jej obiętość i teksturę
  • Poprawia gęstość, napięcie i jędrność

Wzmocniona infuzja Rejuvenate + Przeciwutleniacz

Dzięki wyjątkowo silnym, naturalnym przeciwutleniaczom rewitalizuje i równoważy skórę pozbawioną życia, zestresowaną. Przeciwdziała widocznym obrzękom i ciemnym kręgom wokół oczu. Zmęczonej skórze przywraca doskonały wygląd.

Właściwości:

  • Działa na skórę jak „detoks”
  • Poprawia wygląd ciemnych kręgów i obrzęków pod oczami
  • Nadaje młodszy wygląd

Jeden zabieg:

1h 15min
590zł

5 zabiegów:

5 x 1h 15min
2500zł