Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Nowość!

Sculptor Qattro X

Budowa tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki!

Sprawdź

Mezoterapia Vital Injector 2

Vital Injector 2 to najnowsze urządzenie przeznaczone do mezoterapii wieloigłowej twarzy i ciała. Mezoterapia za pomocą Vital Injector 2 jest niemal bezbolesna oraz bardzo precyzyjna. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom m.in. systemowi vaccum ryzyko powstania siniaków jest minimalne i w związku z tym zabieg ten praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowo, uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji i jednocześnie maksymalizują efekty zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na bezpośrednim, równomiernym podaniu do skóry i tkanek podskórnych niewielkich dawek substancji odżywczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Podawane koktajle są każdorazowo dobierane w zależności od indywidualnych potrzeb.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Za pomocą mezoterapii wieloigłowej przy użyciu Vital Injector 2 w niechirurgiczny sposób możemy skutecznie poprawić kondycję i wygląd skóry, która staje się napięta, jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Jak często należy powtarzać zabiegi?

Najlepsze rezultaty widoczne są po wykonaniu serii 3 zabiegów powtarzanych co dwa tygodnie ale już jednorazowy zabieg intensywnie rewitalizuje skórę i pobudza ją do regeneracji.

Jakie są efekty zabiegu?

  • poprawa napięcia i jędrności,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • poprawa owalu twarzy,
  • rozświetlenie skóry,
  • poprawa nawilżenia skóry,
  • spowolnienie procesów starzenia.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Zabieg nie może być wykonany w przypadku chorób nowotworowych, alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Jaki prepaprat do mezoterapii wybrać?

Cytocare 532

Preparat na bazie kwasu hialuronowego, witamin, soli nieorganicznych oraz aminokwasów. Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin nadaje skórze spektakularnego blasku i intensywnie ją rozświetla.

Twarz:

1h
500zł

Twarz, szyja:

1h
600zł

Twarz, szyja i dekolt:

1h 30min
700zł
Neauvia Hydro Deluxe

Preparat na bazie czystego kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtillis oraz 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, a także dwa aminokwasy - glicynę i I-prolinę. Neauvia Hydra Deluxe nawilża, rewitalizuje i stymuluje produkcję kolagenu.

Twarz:

1h
700zł

Twarz, szyja:

1h
900zł

Twarz, szyja i dekolt:

1h 30min
1100zł
Nithya

Atelokolagen - kolagen typu I, działający silnie regeneracyjnie i odbudowująco na skórę, przywraca gęstość i napięcie tkance. Idealny w walce z różnego rodzaju bliznami i rozstępami. W preparacie Nithya wyeliminowano możliwość reakcji alergicznej, jest biokompatybilna i nieimmunogenna.

Twarz i szyja/dekolt:

1h 30min
1300zł