Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Nowość!

Sculptor Qattro X

Budowa tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki!

Sprawdź

Geneo

geneO™

Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia,dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Efekty:
Ekspresowa pielęgnacja skóry 3w1

  • naturalne, głębokie dotlenienie skóry
  • złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka
  • wchłanianie składników rewitalizujących skórę

Zainspirowane naturą

Prawdziwym przełomem w pielęgnacji skóry jest geneO™ – błyskawiczny zabieg kosmetyczny, który został zainspirowany naturą. Wykorzystuje on biologiczne mechanizmy organizmu, dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, które poza właściwościami terapeutycznymi, doskonale wpływają na kondycję skóry. Przywracają jej elastyczność i równowagę. Koją i regenerują, a przede wszystkim poprawiają koloryt i intensywnie dotleniają. geneO™ współpracując z naturalnymi mechanizmami organizmu pozwala na wydobycie naturalnego piękna.

Zabieg 3 w 1

geneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 który w zaledwie 15 min. zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych w tym samym czasie. Jednocześnie naturalnie i głęboko dotlenienia skórę, złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka i tworząc skórze idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących - zarówno w trakcie jak i doskonałą absorbcję po zabiegu

Nowa era

geneO™ jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt:

1h 15min
420-450zł

Dowiedz się więcej.