Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Promocja!!

15 lat La Rouge

Kupując voucher upominkowy za kwotę minimum 380 zł otrzymasz zestaw miniproduktówi Clarins z kosmetyczką w prezencie!

Oferta ważna w dniach 6-20 grudnia!

Geneo

geneO™

Geneo to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia,dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Efekty:
Ekspresowa pielęgnacja skóry 3w1

  • naturalne, głębokie dotlenienie skóry
  • złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka
  • wchłanianie składników rewitalizujących skórę

Zainspirowane naturą

Prawdziwym przełomem w pielęgnacji skóry jest geneO™ – błyskawiczny zabieg kosmetyczny, który został zainspirowany naturą. Wykorzystuje on biologiczne mechanizmy organizmu, dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, które poza właściwościami terapeutycznymi, doskonale wpływają na kondycję skóry. Przywracają jej elastyczność i równowagę. Koją i regenerują, a przede wszystkim poprawiają koloryt i intensywnie dotleniają. geneO™ współpracując z naturalnymi mechanizmami organizmu pozwala na wydobycie naturalnego piękna.

Zabieg 3 w 1

geneO™ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 który w zaledwie 15 min. zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych w tym samym czasie. Jednocześnie naturalnie i głęboko dotlenienia skórę, złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka i tworząc skórze idealne środowisko umożliwiające jej wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących - zarówno w trakcie jak i doskonałą absorbcję po zabiegu

Nowa era

geneO™ jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt:

1h 15min
380zł

Seria 3 zabiegów na twarz, szyję i dekolt:

3 x 1h 15min
1000zł

Dowiedz się więcej.