Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Promocja!!

Minutki

Kupując produkty za min. 200 zł otrzymujesz 10 minut. Dysponując 60 minutami możesz skorzystać z bezpłatnego zabiegu o wartości 250 zł!!!

Mezoterapia Vital Injector 2

Vital Injector 2 to najnowsze urządzenie przeznaczone do mezoterapii wieloigłowej twarzy i ciała. Mezoterapia za pomocą Vital Injector 2 jest niemal bezbolesna oraz bardzo precyzyjna. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom m.in. systemowi vaccum ryzyko powstania siniaków jest minimalne i w związku z tym zabieg ten praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dodatkowo, uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji i jednocześnie maksymalizują efekty zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na bezpośrednim, równomiernym podaniu do skóry i tkanek podskórnych niewielkich dawek substancji odżywczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Podawane koktajle są każdorazowo dobierane w zależności od indywidualnych potrzeb.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Za pomocą mezoterapii wieloigłowej przy użyciu Vital Injector 2 w niechirurgiczny sposób możemy skutecznie poprawić kondycję i wygląd skóry, która staje się napięta, jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Jak często należy powtarzać zabiegi?

Najlepsze rezultaty widoczne są po wykonaniu serii 3 zabiegów powtarzanych co dwa tygodnie ale już jednorazowy zabieg intensywnie rewitalizuje skórę i pobudza ją do regeneracji.

Jakie są efekty zabiegu?

  • poprawa napięcia i jędrności,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • poprawa owalu twarzy,
  • rozświetlenie skóry,
  • poprawa nawilżenia skóry,
  • spowolnienie procesów starzenia.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Zabieg nie może być wykonany w przypadku chorób nowotworowych, alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Jaki prepaprat do mezoterapii wybrać?

Cytocare 532

Preparat na bazie kwasu hialuronowego, witamin, soli nieorganicznych oraz aminokwasów. Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin nadaje skórze spektakularnego blasku i intensywnie ją rozświetla.

Twarz:

1h
500zł

Twarz, szyja:

1h
600zł

Twarz, szyja i dekolt:

1h 30min
700zł
Neauvia Hydro Deluxe

Preparat na bazie czystego kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtillis oraz 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, a także dwa aminokwasy - glicynę i I-prolinę. Neauvia Hydra Deluxe nawilża, rewitalizuje i stymuluje produkcję kolagenu.

Twarz:

1h
700zł

Twarz, szyja:

1h
900zł

Twarz, szyja i dekolt:

1h 30min
1100zł
Nithya

Atelokolagen - kolagen typu I, działający silnie regeneracyjnie i odbudowująco na skórę, przywraca gęstość i napięcie tkance. Idealny w walce z różnego rodzaju bliznami i rozstępami. W preparacie Nithya wyeliminowano możliwość reakcji alergicznej, jest biokompatybilna i nieimmunogenna.

Twarz i szyja/dekolt:

1h 30min
1300zł
Nithya Smooth

Unikalna formuła ze skutecznym acetyloheksapeptydem-8 pomaga zredukować zmarszczki i linie mimiczne oraz złagodzić napięcie skóry. Długotrwałe zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, stymuluje produkcję kolagenu oraz poprawia poziom nawilżenia skóry.

Twarz/szyja/dekolt:

1h 30min
700zł