Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Promocja!!

Dzień Matki

Kupując produkty marki Clarins lub voucher za kwotę mnimum 300 zł, otrzymasz zestaw miniproduktów do wyboru w prezencie!

Oferta ważna w dniach 26 maja - 1 czerwca lub do wyczerpania zapasów!

Zabieg Premium z wit C

Luksusowy zabieg do regeneracji cery dojrzałej lub cery zmęczonej. Jego efektem jest spektakularne i natychmiastowe rozświetlenie twarzy. Zabieg hamuje procesy starzenia się skóry i pobudza ją do samoregeneracji.

1h 15min
450zł

Zabieg hybrydowy

Zabieg ujędrniający i poprawiający jakość skóry z kwasem migdałowym i mikronakłuwaniem. Całoroczny zabieg z pogranicza medycyny estetycznej polegający na wieloetapowej stymulacji bez dyskomfortu występującego w inwazyjnych zabiegach. Intensywnie ujędrnia, daje efekt liftingu.

1h 30min
370zł

Zabieg Vit C Forte

Zabieg rozświetlający i odświeżający wygląd skóry. Idealny zabieg „przed wyjściem”, poprawiający wygląd i dający efekt liftingu.

60min
320zł

Zabieg Premium ze spilantolem

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy. Polecany dla każdego rodzaju cery, zarówno z dopiero rysującymi się zmarszczkami rysującymi się, jaki i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi.

1h 15min
450zł

Zabieg Hydra

Zabieg błyskawicznie nawilżający z kwasem migdałowym i heksapeptydem. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, łącznie z wrażliwą i naczynkową. Ekspresowo przywraca promienny, zdrowy wygląd skóry.

60min
320zł