Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Zabieg Premium z wit C

Luksusowy zabieg do regeneracji cery dojrzałej lub cery zmęczonej. Jego efektem jest spektakularne i natychmiastowe rozświetlenie twarzy. Zabieg hamuje procesy starzenia się skóry i pobudza ją do samoregeneracji.

1h 15min
450zł

Zabieg hybrydowy

Zabieg ujędrniający i poprawiający jakość skóry z kwasem migdałowym i mikronakłuwaniem. Całoroczny zabieg z pogranicza medycyny estetycznej polegający na wieloetapowej stymulacji bez dyskomfortu występującego w inwazyjnych zabiegach. Intensywnie ujędrnia, daje efekt liftingu.

1h 30min
370zł

Zabieg Vit C Forte

Zabieg rozświetlający i odświeżający wygląd skóry. Idealny zabieg „przed wyjściem”, poprawiający wygląd i dający efekt liftingu.

60min
320zł

Zabieg Premium ze spilantolem

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy. Polecany dla każdego rodzaju cery, zarówno z dopiero rysującymi się zmarszczkami rysującymi się, jaki i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi.

1h 15min
450zł

Zabieg Hydra

Zabieg błyskawicznie nawilżający z kwasem migdałowym i heksapeptydem. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, łącznie z wrażliwą i naczynkową. Ekspresowo przywraca promienny, zdrowy wygląd skóry.

60min
320zł